Новини

З 1 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10.07.2018р. № 2498-VIII. (далі-Закон).

Статут є установчим документом, на підставі якого здійснюють свою діяльність установи, підприємства, організації. Організації роботодавців та їх об'єднань, в даному випадку, не є виключенням та діють відповідно до законодавства та своїх статутів, які затверджуються установчим з'їздом (конференцією).

Суб'єктом державної реєстрації громадських формувань - первинних, місцевих, обласних, регіональних та республіканських професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих, обласних, республіканських Автономної Республіки Крим, Київської та Севастопольської міських організацій роботодавців та їх об’єднань, постійно діючих третейських судів, громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганській області, є Головне територіальне управління юстиції у Луганській області.

Previous Next

Урочисті заходи до Дня Юриста від структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Луганській області

Протягом поточного місяця у сфері примусового виконання рішень було реалізовано ряд важливих кроків. Зокрема, налагоджено роботу виконавчої служби, завдяки чому за поточний місяць відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту вдалося перерахувати до Державного бюджету України 178 млн грн виконавчого збору. Це перевищує суму стягнутого цим відділом виконавчого збору за весь 2018 рік, яка становила 168 млн грн. Крім цього, протягом місяця Міністерство юстиції передало на примусову реалізацію майно на суму 314 млн грн. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search