Новини

Знати право, служити праву, захищати право

Previous Next

Юстиція з латинської буквально означає «справедливість». А отже, утверджувати та забезпечувати справедливість у суспільстві – це те головне призначення, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності – суддів, адвокатів, нотаріусів, юрисконсультів, працівників правоохоронних органів.

Щорічно 8 жовтня в Україні святкується професійне свято - День юриста. День юриста - свято людей, усе життя яких підпорядковано гаслу «Знати право, служити праву, захищати право». Перед юристами України стоять завдання утверджувати принцип верховенства права, удосконалювати законодавство, посилити правові гарантії захисту різних верств населення, підвищувати правову культуру людей.

З цієї нагоди, 07 жовтня 2019 року в рамках правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО!”, Головне територіальне управління юстиції у Луганській області організувало та провело День відкритих дверей для студентів І курсу юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені В. Даля з метою популяризації професії юриста, а саме - юридичної діяльності в юстиції Луганщини.

Студентам розповіли про особливості та напрями діяльності апарату Головного територіального управління юстиції у Луганській області та всіх органів юстиції.

Наприкінці студентам надали пораду, що великого успіху в житті досягають тільки ті люди, які займаються улюбленою справою.

©2019 Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

Search